11 Czerwca 2026 16:08:41
Zdjęcia użytkowników
edzio hary1357
Ilosć albumów: 1735, Ilosć zdjęć: 6647


Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

gielab0019 [off] 26-05-2026 15:03
Dzień dobry Smile

[A] ANDI [off] 21-01-2026 10:58
najlepszego w nowym roku Smile Rotfl

oriikriss [off] 30-12-2025 19:05

futrzak1989 [off] 18-11-2025 18:33
Siema

oriikriss [off] 16-11-2025 14:30
Hej 19-nadtki lol

tomi [off] 09-07-2025 19:23

SILVER [off] 14-04-2025 02:20
Witam wszystkich po bardzo długiej nie obecności, pozdrawiam serdecznie wszystkich

mirekk123 [off] 10-03-2025 20:31
Grin

mesh [off] 19-02-2025 08:49
Siema, ma ktoś do sprzedania 19 stkę ?

kozi-24 [off] 23-01-2025 14:07
Siema


Porządku pilnują
PROSZĘ PISAĆ JEDYNIE W SPRAWACH DOTYCZĄCYCH KLUBU I STRONY.
OD SPRAW TECHNICZNYCH JEST FORUM.

only - założyciel klubu
mati_ - administrator
Krzychup - administrator
Szabelka - administrator
Playazka - główny administrator
ANDI - administrator, sprawy i problemy techniczne związane z obsługą forum
Lesiu11 - administrator
Kujtek - administrator

Nawigacja
Logowanie/Rejestracja


     ::   Przypomnij haslo :: Zarejestruj sie
Najbliższe spoty
Niestety... W najbliższym czasie, nigdzie sie nie spotykamy.
Zobacz zdjęcie
Albumy użytkowników > Munieq90 > DSC00012 |< << 2/4 >> >|
dsc00012.jpg
Autor: Munieq90, Data: 23.11.2011 09:24
Wymiary: 648 x 486 pikseli, Rozmiar pliku: 70.36kB
Komentarzy: 5, Ocena: Brak, Liczba wyświetleń: 2295
Komentarze
#1 | gielab0019 dnia 07 grudnia 2011 10:47
kolorek podobny jak u Paxela Reni Grin
#2 | ANDI dnia 02 lipca 2012 00:15
paxel swojej reni nie ma już od .. nawet nie wiem ile to już czasu minęło ..
#3 | maestro dnia 02 lipca 2012 00:24
lat kilku Wink
#4 | gielab0019 dnia 01 listopada 2012 00:25
ANDI szkoda że Paxel nie ma już tej Reni Sad
#5 | ANDI dnia 01 listopada 2012 13:17
dlaczego szkoda? zawsze są jego felgi jeszcze na moim cabie Smile
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?