11 Czerwca 2026 16:10:44
Zdjęcia użytkowników
Fizol lacha210
Ilosć albumów: 1735, Ilosć zdjęć: 6647


Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

gielab0019 [off] 26-05-2026 15:03
Dzień dobry Smile

[A] ANDI [off] 21-01-2026 10:58
najlepszego w nowym roku Smile Rotfl

oriikriss [off] 30-12-2025 19:05

futrzak1989 [off] 18-11-2025 18:33
Siema

oriikriss [off] 16-11-2025 14:30
Hej 19-nadtki lol

tomi [off] 09-07-2025 19:23

SILVER [off] 14-04-2025 02:20
Witam wszystkich po bardzo długiej nie obecności, pozdrawiam serdecznie wszystkich

mirekk123 [off] 10-03-2025 20:31
Grin

mesh [off] 19-02-2025 08:49
Siema, ma ktoś do sprzedania 19 stkę ?

kozi-24 [off] 23-01-2025 14:07
Siema


Porządku pilnują
PROSZĘ PISAĆ JEDYNIE W SPRAWACH DOTYCZĄCYCH KLUBU I STRONY.
OD SPRAW TECHNICZNYCH JEST FORUM.

only - założyciel klubu
mati_ - administrator
Krzychup - administrator
Szabelka - administrator
Playazka - główny administrator
ANDI - administrator, sprawy i problemy techniczne związane z obsługą forum
Lesiu11 - administrator
Kujtek - administrator

Nawigacja
Logowanie/Rejestracja


     ::   Przypomnij haslo :: Zarejestruj sie
Najbliższe spoty
Niestety... W najbliższym czasie, nigdzie sie nie spotykamy.
Zobacz zdjęcie
Albumy użytkowników > Kop > Silnik ;] |< << 5/5
dsc00290.jpg
Autor: Kop, Data: 17.11.2008 15:47
Wymiary: 640 x 480 pikseli, Rozmiar pliku: 57.13kB
Komentarzy: 9, Ocena: Brak, Liczba wyświetleń: 2796
Komentarze
#1 | ttimon dnia 21 stycznia 2009 15:56
customize rozpóreczka Pfft
#2 | Radek_0089 dnia 07 lutego 2009 21:54
Super rozpórka sam robiłeś czy gdzieś trafiłeś taką ? Sam bym taką przygarnąłGrin
#3 | Kop dnia 10 lutego 2009 14:59
Sam robiłem Pfft
#4 | 9kaczor6 dnia 10 grudnia 2009 19:20
wyginacie kawał rury i heja Pfft
#5 | Kop dnia 03 stycznia 2010 14:29
To jest rozpórka Renault Pfft a nie kawał rury Pfft tylko trochę przerobiona Wink
#6 | Koucz dnia 26 stycznia 2010 12:49
Nie przeszkadza przy odkręcaniu pokrywy zaworów?
#7 | Kop dnia 27 stycznia 2010 19:08
Trzyma się na dwóch śrubach więc ... Wink
#8 | jachim92 dnia 19 kwietnia 2011 21:47
przydała by mi sie jakaś Grin
#9 | lukaszk140193 dnia 17 listopada 2012 09:48
szczerze ta twoja rozpórka malo co daje Smile2 bo już straciła swoje własności fizyczne od wyginania
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?