11 Czerwca 2026 15:13:45
Zdjęcia użytkowników
Camille traker86
Ilosć albumów: 1735, Ilosć zdjęć: 6647


Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

gielab0019 [off] 26-05-2026 15:03
Dzień dobry Smile

[A] ANDI [off] 21-01-2026 10:58
najlepszego w nowym roku Smile Rotfl

oriikriss [off] 30-12-2025 19:05

futrzak1989 [off] 18-11-2025 18:33
Siema

oriikriss [off] 16-11-2025 14:30
Hej 19-nadtki lol

tomi [off] 09-07-2025 19:23

SILVER [off] 14-04-2025 02:20
Witam wszystkich po bardzo długiej nie obecności, pozdrawiam serdecznie wszystkich

mirekk123 [off] 10-03-2025 20:31
Grin

mesh [off] 19-02-2025 08:49
Siema, ma ktoś do sprzedania 19 stkę ?

kozi-24 [off] 23-01-2025 14:07
Siema


Porządku pilnują
PROSZĘ PISAĆ JEDYNIE W SPRAWACH DOTYCZĄCYCH KLUBU I STRONY.
OD SPRAW TECHNICZNYCH JEST FORUM.

only - założyciel klubu
mati_ - administrator
Krzychup - administrator
Szabelka - administrator
Playazka - główny administrator
ANDI - administrator, sprawy i problemy techniczne związane z obsługą forum
Lesiu11 - administrator
Kujtek - administrator

Nawigacja
Logowanie/Rejestracja


     ::   Przypomnij haslo :: Zarejestruj sie
Najbliższe spoty
Niestety... W najbliższym czasie, nigdzie sie nie spotykamy.
Zobacz zdjęcie
Albumy użytkowników > radek_tg > Obraz 021 |< << 11/11
obraz_021.jpg
Autor: radek_tg, Data: 24.03.2007 23:39
Wymiary: 1296 x 972 pikseli, Rozmiar pliku: 174.86kB
Komentarzy: 6, Ocena: Brak, Liczba wyświetleń: 3909
Komentarze
#1 | Thomsonicus dnia 06 kwietnia 2007 22:43
drzwi niedomknięte?
#2 | kac_prowy_LCA dnia 08 kwietnia 2007 20:21
chyba niestety zle spasowane bo przy dachu i slupku ida rowno
#3 | radek_tg dnia 11 kwietnia 2007 00:03
wszystko wypatrzycie Wink hehe wlamali mi sie do auta i chyba od tego czasu drzwi jakos odstaja.. moze niedlugo jak bedzie czas to cos z tym zrobie
#4 | kac_prowy_LCA dnia 30 maja 2007 17:44
u mnie tez tak odstawaly w tamtej reni co mialem, wlasnie po wlamaniuSad chciaeli byc uprzejmi i nie wybijali szyby wiec odginali drzwiSad grrrrrrrrr debile....
#5 | Latynodrive dnia 11 lipca 2007 14:15
Ale jest baardzo zadbanaSmile
#6 | gielab0019 dnia 02 marca 2012 22:05
u mnie jest tak lekko po prawej stronie może też włam był Grin
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?