11 Czerwca 2026 15:55:08
Zdjęcia użytkowników
mercury3 tomgaj
Ilosć albumów: 1735, Ilosć zdjęć: 6647


Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

gielab0019 [off] 26-05-2026 15:03
Dzień dobry Smile

[A] ANDI [off] 21-01-2026 10:58
najlepszego w nowym roku Smile Rotfl

oriikriss [off] 30-12-2025 19:05

futrzak1989 [off] 18-11-2025 18:33
Siema

oriikriss [off] 16-11-2025 14:30
Hej 19-nadtki lol

tomi [off] 09-07-2025 19:23

SILVER [off] 14-04-2025 02:20
Witam wszystkich po bardzo długiej nie obecności, pozdrawiam serdecznie wszystkich

mirekk123 [off] 10-03-2025 20:31
Grin

mesh [off] 19-02-2025 08:49
Siema, ma ktoÅ› do sprzedania 19 stkÄ™ ?

kozi-24 [off] 23-01-2025 14:07
Siema


PorzÄ…dku pilnujÄ…
PROSZĘ PISAĆ JEDYNIE W SPRAWACH DOTYCZĄCYCH KLUBU I STRONY.
OD SPRAW TECHNICZNYCH JEST FORUM.

only - założyciel klubu
mati_ - administrator
Krzychup - administrator
Szabelka - administrator
Playazka - główny administrator
ANDI - administrator, sprawy i problemy techniczne związane z obsługą forum
Lesiu11 - administrator
Kujtek - administrator

Nawigacja
Logowanie/Rejestracja


     ::   Przypomnij haslo :: Zarejestruj sie
Najbliższe spoty
Niestety... W najbliższym czasie, nigdzie sie nie spotykamy.
Zobacz zdjęcie
Albumy użytkowników > Brzozak > Silnik |< << 6/17 >> >|
img_8484_50.jpg
Autor: Brzozak, Data: 21.02.2007 20:04
Wymiary: 800 x 600 pikseli, Rozmiar pliku: 112.27kB
Komentarzy: 20, Ocena: Brak, Liczba wyświetleń: 8454
Komentarze
#11 | maestro-nieaktywny dnia 26 grudnia 2007 10:02
nadal nie do wiary, to poprostu nie mozliwe! Smile2
#12 | mpkaras dnia 16 stycznia 2008 08:44
wybitny wyglÄ…d
#13 | waski288 dnia 30 stycznia 2008 07:23
brzozak daj cyne jak lub gdzie to robiles ze ten silnik wyglada ja nowy.uklony dla twojej odpisz dzieki
#14 | Sebo83 dnia 08 marca 2008 22:41
można na silniku jajeczniczke usmażyć i zjeść Grin
#15 | Brzozak dnia 10 marca 2008 23:47
W upalny dzień na pewno Wink
#16 | vini dnia 29 marca 2008 10:20
fajny silniczek
#17 | djluzak dnia 29 maja 2008 23:32
Ten silnik to jest wzor jak powinna wygladac komora silnika w naszych reniach - tylko komu sie chce tak pucowac. Jestem pod wrazeniem, na poczatku zastanawialem sie czy to nie nowka z fabrykiGrin
#18 | jasko_r19 dnia 30 listopada 2008 13:55
mi jak przelozom silnik terz go sobie tak wypucuje
#19 | gines16 dnia 07 kwietnia 2009 23:45
No kolego takiego glancu i połysku tylko pozazdrościć GrinGrinGrin
Jestem pełen podziwu Grin
#20 | karol0910 dnia 24 pa¼dziernika 2010 22:01
Jeszcze tylko zbiorniczek wyrównawczy i Renówka jak salonówka by była.Smile
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?