11 Czerwca 2026 15:59:01
Zdjęcia użytkowników
gp3090 Szabelka
Ilosć albumów: 1735, Ilosć zdjęć: 6647


Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

gielab0019 [off] 26-05-2026 15:03
Dzień dobry Smile

[A] ANDI [off] 21-01-2026 10:58
najlepszego w nowym roku Smile Rotfl

oriikriss [off] 30-12-2025 19:05

futrzak1989 [off] 18-11-2025 18:33
Siema

oriikriss [off] 16-11-2025 14:30
Hej 19-nadtki lol

tomi [off] 09-07-2025 19:23

SILVER [off] 14-04-2025 02:20
Witam wszystkich po bardzo długiej nie obecności, pozdrawiam serdecznie wszystkich

mirekk123 [off] 10-03-2025 20:31
Grin

mesh [off] 19-02-2025 08:49
Siema, ma ktoś do sprzedania 19 stkę ?

kozi-24 [off] 23-01-2025 14:07
Siema


Porządku pilnują
PROSZĘ PISAĆ JEDYNIE W SPRAWACH DOTYCZĄCYCH KLUBU I STRONY.
OD SPRAW TECHNICZNYCH JEST FORUM.

only - założyciel klubu
mati_ - administrator
Krzychup - administrator
Szabelka - administrator
Playazka - główny administrator
ANDI - administrator, sprawy i problemy techniczne związane z obsługą forum
Lesiu11 - administrator
Kujtek - administrator

Nawigacja
Logowanie/Rejestracja


     ::   Przypomnij haslo :: Zarejestruj sie
Najbliższe spoty
Niestety... W najbliższym czasie, nigdzie sie nie spotykamy.
Zobacz zdjęcie
Albumy użytkowników > Kujtek > obecny silnik |< << 18/26 >> >|
dscn2891.jpg
co tu jest nie tak? :)

Autor: Kujtek, Data: 22.05.2015 13:01
Wymiary: 1800 x 1350 pikseli, Rozmiar pliku: 485.36kB
Komentarzy: 12, Ocena: Brak, Liczba wyświetleń: 3626
Komentarze
#11 | Kujtek dnia 30 maja 2015 13:34
bez wkrętarki ani rusz, ja wolałbym tam kanapki nie kłaść Grin, tempomat już działa, nie złoży się, gwarantuję Grin
#12 | gielab0019 dnia 30 maja 2015 18:41
Ale rozpórka z plastikami dopelni całość Wink
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?